hotel dla psa psów Częstochowa Kalina - Oferta
 
 
 
 
   
 
 
Galeria
 
 
 
Usługi w Hotelu Dla Psów „Kalina” k. Częstochowy są realizowane zgodnie z podpisaną umową powierzenia pod opiekę psa oraz zgodnie z ofertą:

Dwa razy dziennie pieski dostają posiłek, po którym odpoczywają, następnie bawią się.

Podczas pobytu w naszym Hotelu dbamy o podstawową higienę, pielęgnację psiaków, tj. czesanie, płukanie oczu bądź czyszczenie uszów.

Hotel Dla Psów „Kalina” k. Częstochowy jest wyposażony w legowiska, miski, kołderki, akcesoria do zabawy itp. Dla szybszej aklimatyzacji w nowym miejscu wskazane jest zabranie własnej "wyprawki" pieskowi.

Pomieszczenia, w których mogą mieszkać psy, są zadbane, czyste i na bieżąco sprzątane.

Hotel preferuje żywienie suchą karmą dobrej, właściwej jakości lub karmą w puszkach. W wyjątkowych przypadkach, w razie potrzeby bierzemy pod uwagę - na odrębnych warunkach -pożywienie karmą gotowaną.

Proponujemy jednak, szczególnie przy krótkich pobytach zaopatrzenie psa w karmę, którą jada codziennie. Dodatkowa zmiana bowiem zwiększa stres, a u wielu psów powoduje również problemy gastryczne, które mają niekorzystny wpływ na samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Opiekunowie zwierząt, to osoby bardzo odpowiedzialne, doświadczone. To baczni obserwatorzy potrafiący sprawować kontrolę, a przede wszystkim potrafiący stworzyć miłą i przyjazną atmosferę między nimi a zwierzętami.

Zapewniamy stałą opiekę, a w razie konieczności mamy kontakt z zaufanym lekarzem weterynarii.

Razem z psem do Hotelu Dla Psów „Kalina” k. Częstochowy przywozimy:

Książeczkę zdrowia pieska, z aktualnymi wpisami o szczepieniach przeciw:

• Wściekliźnie.

• Chorobom zakaźnym, w tym psiemu kaszlowi.

• Odpchleniu z odkleszczeniem lub obrożę przeciwpchelną.

• Odrobaczeniu - termin od ostatniego odrobaczenia nie powinien być dłuższy niż 3 miesiące.

Karmę, aktualnie podawaną w domu.

Kocyk lub legowisko z kocykiem (nieprane i nie nowe, aby miało zapach domu).

Płaską obrożę, najlepiej z identyfikatorem.

Smycz, Kaganiec.

Ulubioną zabawkę - nie sznurkową itp. (dla ułatwienia aklimatyzacji).

Wszystkich Zainteresowanych gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Dla Psów „Kalina” k. Częstochowy, dziękując jednocześnie za odwiedzenie Naszej strony; nas.

Szanowni Państwo - Gości chcących zwiedzić hotel serdecznie zapraszamy po telefonicznym umówieniu.

Dla dopełnienia formalności zakwaterowania psa, niezbędny jest również dowód osobisty właściciela / osoby przywożącej psiaka.SERDECZNIE ZAPRASZAMYRezerwacja

Każde rozstanie z ukochanym psiakiem jest bardzo trudne. Psy, zmieniając otoczenie i dotychczasowy sposób życia, w pierwszych chwilach bardzo tęsknią za swoją Panią/Panem. Naszym zadaniem jest sprawić, by ta tęsknota trwała jak najkrócej.

Dlatego też, zanim spełnicie Państwo wymogi formalne przy rezerwacji miejsc, zapraszamy wraz ze swoim psiakiem do odwiedzin i zapoznania się z nami oraz z warunkami hotelowymi. To pozwoli na wcześniejsze poznanie się i lepszą wzajemną akceptację kiedy przyjdzie czas na zakwaterowanie Waszego pieska.

1. Aby zarezerwować miejsce w hotelu, prosimy o kontakt telefoniczny lub na adres mail-owy.

2. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o dokonywanie rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Dla dobra wszystkich Gości hotelu, nie przyjmujemy psów agresywnych (bez względu na rasę) oraz suczek, które są w okresie rui.

3. Po potwierdzeniu wolnego miejsca dla Państwa psiaka, na 3 dni przed pobytem hotelowym w ramach tzw. rezerwacji warunkowej należy dokonać wpłatę w kasie hotelu jako zaliczkę w wysokości minimum 50% kosztów pobytu, która będzie gwarancją rezerwacji miejsca. Brak wpłaty w tym terminie będzie oznaczać rezygnację z rezerwacji miejsca. Pozostałe 50% kosztów pobytu w hotelu w dniu dostarczenia psiaka do hotelu. W wyjątkowych sytuacjach pełną kwotę można uregulować w chwili przywiezienia Pupila do nas. Dodatkowe życzenia, pragnienia dla Państwa pupila podlegają bezpośrednim indywidualnym ustaleniom.

4. W przypadku rezygnacji z rezerwacji miejsca w hotelu zwracamy powierzoną nam kwotę w pełnej wysokości.

5. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 17.00 każdego dnia przez cały rok. Jednak uwzględniając różne Państwa sytuacje, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, po uprzednim porozumieniu umożliwiamy przyjazd do hotelu w innych godzinach.

Google

          
 
 
 
hotel dla psa psów Częstochowa Kalina - Oferta O hotelu | Galeria | Oferta | Kontakt hotel dla psa psów Częstochowa Kalina - Oferta
hotel dla psa psów Częstochowa Kalina - Oferta